О.В. Задерейко, Л.І. Панов, О.В. Циганов

КОНСТРУЮВАННЯ І ТЕХНОЛОГІЯ РАДІОЕЛЕКТРОННОЇ АПАРАТУРИ

Навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів


ЗMICT

3.4. Розробка конструкції функціонального вузла

Скачать книгу "Конструювання i технологiя радiоелектронної апаратури", авторы А.
 В.
  Л.
 И.
 Панов, О.
 В.
 ЦигановКонструкція функціонального вузла повинна відповідати обраному типу конструкції блока. У цьому зв'язку розрізняють конструкції ФВ блоків рознімного, касетного і книжкового типів, що мають характерні відмітні ознаки.

Залежно від рівня механічних впливів на апаратуру функціональні вузли можуть бути в рамковому чи безрамковому виконанні.

Особливості елементної бази (наприклад, тип корпусу ІС) дозволяють застосовувати в конструкції ФВ однобічне чи двобічне розташування елементів.

Несучим елементом конструкції ФВ на корпусних мікросхемах є друкована плата, конструкцій ФВ на безкорпусних МЗБ - металева рамка. Докладні відомості про застосовування в блоках РЕЗ конструкцій ФВ наведені в [6, 11, 12].

Розробка конструкції ФВ на корпусних ІС полягає у визначенні площі і геометричних розмірів друкованої плати, перевірці можливості розміщення радіоелементів на платі, розробці конструкції друкованої плати і визначенні геометричних розмірів вузла.

Розробка конструкції ФВ на безкорпусних МЗБ зводиться до визначення геометричних розмірів металевої рамки за заданими розмірами і числа МЗБ. Розглянемо порядок розв’язання перерахованих задач.


Вернуться к началу главы ...